+389 78 385 571 info@lgbtunited.org

Your Title Goes Here

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Kush jemi ne ? 

LGBT Junajted Tetovë është organizatë joqeveritare, jofitmprurëse dhe multietnike, e cila përfshin anëtarë të grupeve të ndryshme etnike dhe religjioze. Qëllimi i LGBT Junajted Tetovë është mbrojta, promovimi dhe respektimi i të drejtave të njeriut, parimisht të personave LGBTI, sigurimi i qasjes së barabartë në mbrojtjen shëndetësore dhe sigurimi i shërbimeve të tjera vitale shoqërore dhe ligjore, duke garantuar kështu barazi dhe inkuadrimin e personave LGBTI në të gjitha sferat e jetës nëpërmjet krijimit të një atmosfere mbështetëse dhe tolerante e cila përfshin liri dhe diversitet.

Lajmet  më të reja

MOVIE NIGHT

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

DISCUSSION NIGHT

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

COOKING TOGETHER

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

MEETING

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

POETRY NIGHT

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Image Map